• Anglický jazykový kurz/krúžok WOW cez Akadémiu vzdelávania v našej škole už od októbra 2020!

• Prihláste svoje dieťa do inovatívneho a pritom hravého jazykového kurzu angličtiny, ktorý budú viesť odborní lektori z Akadémie vzdelávania. Komunikovať sa bude len v angličtine.

Cena kurzu na školský rok je 149 € + 19 € sada študijných materiálov.

Počet stretnutí v kurze je 30 pričom jedna hodina trvá 60 minút. Platba za kurz je buď jednorázová alebo rozdelená na 3 splátky, prvá splátka by mala byť uhradená pred začiatkom kurzu. Jazykový kurz WOW je určený pre žiakov 1. stupňa. Začíname už v októbri. Vyplnenú prihlášku odovzdajte prosím triednemu učiteľovi do 18.9.2020!

• Učíme sa angličtinu cez zážitky

• WOW ENGLISH je jedinečný koncept výučby pre deti, kombinujúci výučbu prostredníctvom prepracovanej metodiky a anglických alebo slovenských pedagógov hravou a zážitkovou formou.

Učí dieťa po anglicky prirodzene a nenútene. Rešpektuje jeho hravú individualitu a fantáziu. Prostredníctvom metódy rozvíjame komunikačné schopnosti dieťaťa tak, aby bez problémov dokázalo reagovať na cudzinca a „prepínať“ medzi rodným jazykom a angličtinou. Aby komunikovalo bez vnútornej bariéry, hanblivosti a so správnym prízvukom.

Základom je vytvorenie prirodzene bilingválneho „native“ prostredia na hodine, vďaka čomu sa deti 100% sústredia na jazyk a osvoja si ho úplne prirodzene.

Koncept je postavený na efektívnej forme výučby v prirodzenom prostredí detí. Pomocou hier, riekaniek, piesní a pohybových aktivít uvedieme Vaše dieťa ľahkou, nenásilnou a zážitkovou formou do sveta angličtiny. Pre deti je tento kurz ako stvorený :)

• Charakteristika kurzu WOW

• Výučbu vedie skúsený lektor;

• Celý proces supervízuje špecializovaný metodik;
        • Výučba nadväzuje na školský vzdelávací program;
        • Vďaka prirodzenému bilingválnemu prostrediu deti prijímajú angličtinu úplne spontánne;
        • Vedenie hodín zážitkovou formou;
        • Precvičovanie konkrétneho učiva sa strieda s cielenými hrami a aktivitami;
        • Súčasťou výučby je aj interaktívna online zóna.
      • Ako bude vyzerať výučba?

• Na hodinách lektor používa metodické postupy Wattsenglish;
        • Systematicky strieda rôzne aktivity;
        • Pri vysvetľovaní používa príklady a názorné ukážky;
        • Využíva princíp reči tela, aby deti pochopili zadanie;
        • Súčasťou sú aj kolektívne hry, ktoré vtiahnu do deja celú skupinu;
        • Jazyk a výrazy sa deti učia aj cez telesné aktivity (skákanie, behanie, tancovanie);
        • Hodiny sú zaujímavé a majú spád, deti udržia 100% sústredenosť a napredujú rýchlejšie;
        • Materiály tvoria integrovanú súčasť konceptu Wattsenglish;
        • Sú určené presne pre danú detskú kategóriu;
        • Hlavným motívom je tvár zakladateľa metódy – Steva Wattsa;
        • Sú zostavené zahraničnými metodikmi a pedagógmi a overené dlhoročnou praxou;
        • Súčasťou je CD s pesničkami a DVD s videonahrávkami;
        • Dieťa je vďaka nim neustále v kontakte s jazykom a učí sa rýchlejšie a prirodzenejšie.
      • Informácie pre rodičov ohľadom jazykového kurzu

• Jazykový kurz WOW bude prebiehať v našej základnej škole - vždy po vyučovaní od 13:30 hod. (presný čas a deň sa dohodne po prihlásení žiakov do kurzu);
        • Kurz je určený pre žiakov 1. stupňa a budú ho viesť odborní anglickí lektori z Akadémie vzdelávania. Počet stretnutí je 30 pričom jedna hodina trvá 60 minút;

• Pre prihlásenie do kurzu je potrebné vyplniť prihlášku - do 18.9.2020 a odovzdať ju triednemu učiteľovi;
        • Cena kurzu je 149 € + 19 € sada študijných materiálov. Platba je buď jednorázová alebo rozdelená na 3 splátky, prvá splátka by mala byť uhradená pred začiatkom kurzu;
        • V prípade prerušeného vyučovania sa v kurze bude pokračovať online formou;
        • Začiatok kurzu je v mesiaci október (v týždni od 5.10.2020).
  • Na stiahnutie

• PRIHLÁŠKA DO KURZU WOW