• Vedúce pozície

      • PaedDr. Marián Žiška
      • Riaditeľ základnej školy s materskou školou Hradná

      • Mgr. Adriana Klaučová
      • Zástupkyňa pre primárne vzdelávanie / 1. stupeň

      • Mgr. Karol Rácz
      • Zástupca riaditeľa pre nižšie stredné vzdelávanie / 2. stupeň

      • Mgr. Beata Böhmerová
      • Vedúca vychovávateľka Školského klubu detí

    • učitelia / asistenti / vychovávatelia

       

      • Mgr. Stanislava Baďová
      • Mgr. Stanislava BaďováUčiteľka
      • Mgr. Anna Belanji
      • Mgr. Anna BelanjiUčiteľka
      • Mgr. Beata Böhmerová
      • Mgr. Beata BöhmerováUčiteľka
      • Mgr. Marieta Čierna
      • Mgr. Marieta ČiernaUčiteľka
        Triedna učiteľka: 2.A
        Vedúca MZ
      • Mgr. Iveta Čupková
      • Mgr. Iveta ČupkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 7.B
      • Mgr. Alica Daňová
      • Mgr. Alica DaňováAsistentka učiteľa
      • Mgr. Peter Dedina
      • Mgr. Peter DedinaUčiteľ
        Triedny učiteľ: 8.C
      • Mgr. Terézia Dedinová
      • Mgr. Terézia DedinováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 9.A
        Predseda PK SV
      • Mgr. Michal Duda
      • Mgr. Michal DudaUčiteľ
        Triedny učiteľ: 6.C
      • Mgr. Alica Fajmonová
      • Mgr. Alica FajmonováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 4.B
      • Mgr. Daniel Hanko
      • Mgr. Daniel HankoUčiteľ
      • Mgr. Denisa Herichová
      • Mgr. Denisa HerichováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 1.A, 3.A
      • Mgr. Ivana Juhová
      • Mgr. Ivana JuhováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 6.A
      • Mgr. Zuzana Jurecová
      • Mgr. Zuzana JurecováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 8.B
      • Mgr. Marek Kacian
      • Mgr. Marek KacianUčiteľ
      • Mgr. Adriana Klaučová
      • Mgr. Adriana KlaučováZástupkyňaUčiteľ na 1. stupni
      • Mgr. Ján Kollár
      • Mgr. Ján KollárUčiteľ
      • Mgr. Jana Koropecká
      • Mgr. Jana KoropeckáUčiteľka
        Triedna učiteľka: 8.A
        Výchovný poradca
      • Mgr. Terézia Lazárová
      • Mgr. Terézia LazárováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 7.C
      • Mgr. Zuzana Lesáková
      • Mgr. Zuzana LesákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 7.A
        Predseda PK CJ
      • Mgr. Mariana Majzlíková
      • Mgr. Mariana MajzlíkováUčiteľka
      • Mgr. Marcel Matava
      • Mgr. Marcel MatavaUčiteľ
      • Mgr. Jana Miklošková
      • Mgr. Jana MikloškováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 5.A
      • PaedDr. Jaroslava Oravcová
      • PaedDr. Jaroslava OravcováUčiteľkaPredseda PK SJL
      • Mgr. Mária Paculíková
      • Mgr. Mária PaculíkováAsistentka učiteľa
      • Mgr. Iva Paukovčeková
      • Mgr. Iva PaukovčekováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 2.B
      • Bc. Andrea Pavlínyová
      • Bc. Andrea PavlínyováAsistentka učiteľa
      • PaedDr. Marta Pelachová
      • PaedDr. Marta PelachováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 2.C
        Špeciálny pedagóg
      • Mgr. Hanna Peresoliak Hertseh
      • Mgr. Hanna Peresoliak HertsehUčiteľka
        Triedna učiteľka: 9.B
      • Mgr. Drahoslava Puškárová
      • Mgr. Drahoslava PuškárováUčiteľka
      • Mgr. Karol Rácz
      • Mgr. Karol RáczZástupcaUčiteľ na 2. stupni
      • Mgr. Veronika Remeňová
      • Mgr. Veronika RemeňováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 4.A
      • Mgr. Nadežda Skaličanová
      • Mgr. Nadežda SkaličanováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 5.B
      • PaedDr. Gabriela Sklenárová
      • PaedDr. Gabriela SklenárováUčiteľkaPredseda PK MAT
      • Mgr. Vladimíra Sklenková
      • Mgr. Vladimíra SklenkováUčiteľkaPredseda PK PV
      • Mgr. Jana Stephany
      • Mgr. Jana StephanyUčiteľka
        Triedna učiteľka: 6.B
      • Mgr. Katarína Šušlíková
      • Mgr. Katarína ŠušlíkováVychovávateľka
      • Mgr. Dáša Tkáčová
      • Mgr. Dáša TkáčováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 4.C
      • Mgr. Jana Vančurová
      • Mgr. Jana VančurováUčiteľka
        Triedna učiteľka: 1.B, 3.B
      •  Petra Vozáriková
      • Petra VozárikováVychovávateľka
      • Mgr. Janka Záhradníková
      • Mgr. Janka ZáhradníkováUčiteľka
      • PaedDr. Marián Žiška
      • PaedDr. Marián ŽiškaRiaditeľUčiteľ na 2. stupni
      • Kontakty

        • Základná škola s materskou školou
        • zshrlh@gmail.com
        • 044/5222 006 Bankové spojenie: PRIMA Banka Slovensko a.s. Pobočka Liptovský Hrádok IBAN: SK7056000000001650930001 GDPR V zmysle čl. 37 GDPR – Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679, resp. § 44 Zákona č. 18/2018 Z.z. zverejňujeme kontaktné údaje zodpovednej osoby: BROS Computing, s.r.o. Zádubnie 169, 010 03 Žilina p. Miroslav Bros
        • 37910477
        • 2021873062
        • Hradná 342 Liptovský Hrádok 03301
      • Prihlásenie